Podmienky

Informácie na tejto webovej stránke by sa v žiadnom prípade nemali považovať za lekársku radu alebo by sa nemali používať na prevenciu, diagnostiku alebo liečbu akejkoľvek choroby. Nevykonávajte samoliečbu, poraďte sa s lekárom.

Nezabudnite postupovať podľa pokynov na štítku každého zakúpeného produktu. Pred použitím akéhokoľvek produktu, ktorý vidíte na tejto webovej stránke, sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Autorské práva

cenask si vyhradzuje právo uplatniť autorské práva na obsah svojich webových stránok. Akékoľvek neoprávnené použitie materiálu chráneného autorskými právami vrátane obrázkov, textu, grafiky, symbolov, webovej grafiky a iných údajov na tejto stránke môže byť porušením našich autorských práv. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa používania materiálu chráneného autorskými právami na tejto stránke, kontaktujte nás. Ďakujeme, že rešpektujete naše práva duševného vlastníctva.

Pridružené programy

Web „cenask“ má odkazy v samostatných článkoch. Niektoré z nich sú pridružené odkazy, čo znamená, že keď budete nasledovať tieto odkazy a/alebo si zakúpite produkt prostredníctvom jedného z našich pridružených odkazov, môžeme dostať poplatok na pokrytie nákladov na našu webovú stránku.

Vždy sa však snažíme byť nezaujatí a odporúčame len produkty, tipy alebo služby, o ktorých si myslíme, že môžu byť pre našich čitateľov užitočné.

Účel webovej stránky

Naša stránka poskytuje informácie o kozmetických a zdravotných produktoch a je určená pre ľudí s afinitou k zdravému životnému štýlu. Niektoré z obsahu, ktorý poskytujeme, sú užitočné články o prírodných zložkách a ich účinku, tipy na krásu a zdravie. Tieto informácie nemajú nahradiť odbornú lekársku pomoc.