Femixal Cena, v lekárni, DM, dr max, Kde kúpiť? Podvod?, Recenzie, Názory, Skúsenosti

4.8/5 - (15 votes)
Оficiálnej stránkewww.Femixal.sk
Výhody➔ Prírodné zložky

➔ Jednoduchá aplikácia

➔Podporte zdravie močových ciest

Ako užívať✌️ Odporúčané dávkovanie je zvyčajne jedna kapsula raz alebo dvakrát denne
Zloženie☘️ Prírodné zložky
Cena🔥 39 EUR 78 EUR
Názory🔝 97.5% pozitívnych

Najlepšia cena

Čo je Femixal?

Femixal sú potravinový doplnok určený na riešenie príznakov cystitídy a na podporu zdravia močových ciest. Kapsuly obsahujú kombináciu prírodných zložiek vrátane extraktu z brusníc, D-manózy a extraktu z koreňa púpavy. Tieto zložky spolupracujú na zmiernení symptómov, ako je časté močenie, pocity pálenia a bolesti pri močení, ktoré sú bežne spojené s cystitídou. Kapsuly navyše podporujú celkové zdravie močových ciest. Pravidelné užívanie kapsúl Femixal sa odporúča pre jedincov náchylných na opakujúce sa infekcie močových ciest alebo pre tých, ktorí hľadajú prirodzený prístup k udržaniu zdravia močových ciest.

Femixal co to je

Výhody používania Femixal

Náš výskum odhalil množstvo výhod, ktoré uznávajú jednotlivci na Slovensku. Poďme sa ponoriť do významných výsledkov, ktoré môže Femixal dosiahnuť:

 • Prírodné zložky
 • Jednoduchá aplikácia
 • Podporte zdravie močových ciest
 • Prevencia recidívy
 • Zmierňuje príznaky
Pozor!
Femixal
Femixal
Tento výrobok sa nepredáva v lekárňach! Môžete si ho kúpiť len od oficiálneho výrobcu na Slovensku. Navštívte oficiálnu webovú stránku pre viac informácií a 50% zľavu!
Oficiálna webová stránka

Femixal Zloženie

Femixal, vyrobený výlučne z organických zdrojov, zahŕňa harmonickú zmes prírodnej esencie a rafinovanej odbornosti. Úplný zoznam zložiek je ľahko dostupný v letáku produktu. Pre vaše pohodlie je však uvedený stručný prehľad:

 • D-manóza je typ cukru, ktorý má podobnú štruktúru ako glukóza. Predpokladá sa, že funguje tak, že bráni baktériám, najmä Escherichia coli (E. coli), priľnúť sa na steny močového traktu. E. coli je bežná baktéria spojená s infekciami močových ciest, vrátane cystitídy. Zabránením prilepenia baktérií na výstelku močových ciest môže D-manóza pomôcť pri ich vyplavení močom, čím sa zníži závažnosť a trvanie príznakov cystitídy.
 • Extrakt z koreňa púpavy je bohatý na bioaktívne zlúčeniny, ako sú seskviterpénové laktóny, flavonoidy a fenolové kyseliny, ktoré majú antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Tieto vlastnosti môžu pomôcť zmierniť zápal a nepohodlie spojené s cystitídou. Extrakt z koreňa púpavy má tiež diuretické vlastnosti, čo znamená, že môže zvýšiť produkciu moču a podporiť vyplavovanie toxínov a baktérií z močového traktu, čo môže potenciálne napomáhať pri liečbe cystitídy.
 • Výťažok z brusníc je možno jedným z najznámejších prírodných liekov na infekcie močových ciest vrátane cystitídy. Brusnice obsahujú zlúčeniny nazývané proantokyanidíny (PAC), ktoré bránia baktériám, najmä E. coli, priľnúť sa k stenám močových ciest. Podobne ako D-manóza, táto antiadhézna vlastnosť pomáha zabrániť baktériám v kolonizácii močového traktu, čím sa znižuje riziko infekcie a zmierňujú sa príznaky cystitídy. Okrem toho má brusnicový extrakt antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť znížiť zápal a podporiť celkové zdravie močových ciest.

Ako uzivat Femixal

Ako užívať Femixal?

Zamestnávanie Femixal je nekomplikované. Nezabudnite sa prosím oboznámiť s príbalovým letákom a presne dodržiavať pokyny. Okrem toho tu ponúkame tieto informácie pre vašu ľahkú orientáciu.

 • Odporúčané dávkovanie je zvyčajne jedna kapsula raz alebo dvakrát denne.
 • Kapsuly sa užívajú perorálne, s dostatočným množstvom vody, zvyčajne s jedlom.

Femixal Vedľajšie účinky

Femixal vyrobený z čisto prírodných zložiek, môže spôsobiť alergické reakcie u jedincov so známou alergiou na určité zložky. Vo všeobecnosti nie sú zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky lieku Femixal . Niektoré skupiny by sa mu však mali vyhýbať:

 • Deti do 18 rokov
 • Tehotné a dojčiace matky
 • Jedinci so známou alergiou na niektorú zo zložiek Femixalu

Aj keď vo všeobecnosti neexistujú žiadne závažné vedľajšie účinky, je dôležité prečítať si príbalový leták.

Femixal cena

Femixal Cena – Kde kúpiť?

Cena Femixalu je pre Slovensko primeraná vzhľadom na vlastnosti jeho produktu. Online ceny za Femixal sa líšia v závislosti od zdroja. Vyhnite sa výberu lekární alebo Heureky ; rozhodnite sa pre oficiálnu stránku pre autentickosť a najkonkurencieschopnejšiu cenu. Exkluzívne zľavy a akcie poskytujú bezkonkurenčnú hodnotu. Užite si rýchle dodanie do 1-2 dní s platbou po prijatí.

Femixal v lekárni

Femixal na Slovensku v lekárňach nenájdete , keďže oficiálny výrobca sa ho tam rozhodol nedistribuovať. Hlavným dôvodom je vyhnúť sa potenciálnemu zvýšeniu cien spôsobenému prirážkami v lekárňach. Pre exkluzívne zľavy navštívte oficiálnu webovú stránku produktu.

Femixal Heureka, Dr. Max

Femixal nie je dostupný na Heureke ani na Dr. Max, preto sa neodporúča nakupovať na týchto miestach. Nákup z neoficiálnych zdrojov predstavuje riziko pravosti a môže viesť k vyšším cenám v dôsledku prirážok. Ak chcete zabezpečiť originálny produkt a spravodlivé ceny, zvážte nákup Femixal priamo od oficiálneho výrobcu. Navštívte ich stránku, zadajte svoje meno a telefónne číslo a zástupca výrobcu vás bude kontaktovať, aby koordinoval doručenie.

Femixal podvod

Femixal Podvod?

Originálne, certifikované a efektívne – Femixal nie je podvod. Zriedkavé negatívne recenzie sa zvyčajne týkajú nákupov tretích strán. Ak chcete zaručiť pravosť, vyberte si oficiálnu webovú stránku.

Femixal Ako objednať?

Chcete si objednať Femixal ? Prejdite na oficiálnu stránku výrobcu, vyplňte formulár s menom a telefónnym číslom a do 1-2 hodín očakávajte hovor od operátora. Potvrďte svoju objednávku a uveďte svoju dodaciu adresu pre bezplatné doručenie kuriérom do 2-3 dní. Pre vaše pohodlie platíte na dobierku.

Femixal recenzie

Femixal recenzie, názory, skúsenosti

femixal recenzie

Ponorili sme sa do fór a sociálnych skupín na Slovensku a našli sme zopár negatívnych komentárov o Femixale . Je dôležité poznamenať, že tieto názory sú často spojené s nákupmi z neautorizovaných zdrojov. Dôsledne odporúčame nákup od oficiálneho výrobcu, aby ste si zaistili pozitívny zážitok, ako to naznačuje všeobecne pozitívna spätná väzba od používateľov Femixal online.

Obmedzené množstvo!
Femixal
Femixal
Oficiálny výrobca varuje: vzhľadom na veľký záujem sa množstvo rýchlo míňa. Nečakajte na poslednú chvíľu a objednajte si ešte dnes!
Kúpte teraz
Zľava -50%
Len na oficiálnej stránke
Avatar photo
Katarína Horváthová

Katarína Horváthová je úplne presvedčená o dôležitosti starostlivosti o telo a myseľ, a preto sa hlboko zapája do neustáleho hľadania prírodných produktov, ktoré môžu zlepšiť kvalitu nášho života. S dôsledným a dôkladným prístupom podrobne hodnotí každý produkt, analyzuje jeho zloženie, účinnosť a potenciálne výhody.

Articles: 26

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *